Zmeniť heslo

Ako to funguje pre inzerentov

Ponúkate kancelárske priestory na prenájom alebo na predaj?
Zaregistrujte sa u nás a všetko zariadime za vás.

Registrácia

Online registrovanie je veľmi jednoduché a nezaberie vám viac ako pár minút. Stačí pár kliknutí a máte hotovo. Takže nie je potrebné čakať až budete mať viac času, s registráciou môžete začať ihneď.

Zadáte niekoľko základných vstupných informácií a zvolíte silné heslo, ktoré si dokážete zapamätať. Všetko ostatné už zariadime za vás.

Členský poplatok

Nemáte dostatok času na manažovanie vašich priestorov? Žiaden strach.

🎯 Pre prvých inzerentov 365 dní inzercia ZDARMA ‼

Všetko zariadime za vás rýchlo a výhodne za nenáročný členský poplatok, ktorý môžete uhradiť na ročnej alebo na mesačnej báze. Všetky služby sú zahrnuté v členskom poplatku, takže vás už nič nemôže prekvapiť.

Vytvorenie ponuky

Vytvorte ponuku, ktorá sa neodmieta a zdôrazní všetky vaše prednosti. Niekoľkými jednoduchými krokmi dajte o sebe vedieť potenciálnym zákazníkom aj konkurencii. Nezabudnite však, čím pútavejšia ponuka, tým väčšia šanca na úspech.

Neviete ako na to? Nechajte si poradiť od našich školených odborníkov. Všetko zvládnete v rekordnom čase a bez zbytočnej námahy.

Odoberajte náš newsletter

Prečo? Pretože vám prinesie najnovšie trendy a informácie spojené so svetom coworkingu, ponuky voľných priestorov a noviniek v oblasti spolupráce.